BAŞVURU

e-Defter Uygulamasına
Başvuruda Bulunmak İçin Tıklayınız.

SORGULAMA

Kayıtlı Kullanıcılar Listesi

Başvurunuzu Sorgulayabilirsiniz

E-DEFTER FORUM

e-Defter Forum Sitesine
Ulaşmak İçin Tıklayınız.

DUYURULAR            [Duyuru Arşivi]

Geri İleri

NİSAN

03

03.04.2020

“1 Sıra No.lu Elektronik Defter Genel Tebliği’nin 4.4.1 bölümünün “e” bendi kapsamında e-Defterlerin ikincil kopyalarının muhafazası konusunda özel entegratörlük (saklayıcı kuruluş) hizmeti vermek isteyen mükelleflerimize yönelik “ e-Defter Uygulaması Saklama kılavuzu” yayımlanmıştır. Bu kapsamda e-Defter Saklama Hizmeti vermek isteyen mükelleflerimizin söz konusu kılavuzdaki şartları taşıdığını tevsik eden bilgi ve belgelerle Başkanlığımıza başvurması gerekmektedir. Başvurusu uygun görülen mükelleflere “Test Planı ile Uç Nokta Yazılımı” hakkında bilgilendirme ayrıca yapılacaktır.
Kılavuza erişmek için tıklayınız.

MART

26

26.03.2020

e-Defter Beratlarının Yüklenme Sürelerinin Uzatımı Hakkında Duyuruya ulaşmak için tıklayınız.

ŞUBAT

23

23.02.2020

ELEKTRONİK DEFTER VE BELGE SİSTEMLERİNDE YAPILAN PLANLI BAKIM ÇALIŞMASININ TAMAMLANMASI HAKKINDA DUYURUYA ulaşmak için tıklayınız.

ŞUBAT

23

23.02.2020

ELEKTRONİK DEFTER VE BELGE SİSTEMLERİNDE YAPILACAK PLANLI BAKIM ÇALIŞMASI HAKKINDA DUYURUYA ulaşmak için tıklayınız.

ŞUBAT

21

21.02.2020

ELEKTRONİK DEFTER VE BELGE SİSTEMLERİNDE YAPILACAK PLANLI BAKIM ÇALIŞMASI HAKKINDA DUYURUYA ulaşmak için tıklayınız.

ŞUBAT

17

17.02.2020

E-DEFTER BİLGİLENDİRME DUYURUSUNA ulaşmak için tıklayınız


e-Defter Görüntüleyici

  • e-Defterleri görüntülemek ve doğrulamak üzere e-Defter Görüntüleyici büyük versiyonu indirmek için tıklayınız. (64 bit Windows ile Java 7 ve üstü 64 bit ile çalışır.)
  • e-Defterleri görüntülemek ve doğrulamak üzere e-Defter Görüntüleyici geliştirilmiş büyük versiyonu indirmek için tıklayınız. (Sadece 64 bit Windows ile Java 7 ve üstü 64 bit ile çalışır ve en az 4 GB ram gereklidir.)
  • e-Defterleri görüntülemek ve doğrulamak üzere e-Defter Görüntüleyici geliştirilmiş standart versiyonu indirmek için tıklayınız. (32 / 64 bit Windows ile çalışır. 32 / 64 bit java ile çalışır ve en az 2 GB ram gereklidir.)
  • e-Defterleri görüntülemek ve doğrulamak üzere e-Defter Görüntüleyici standart versiyonu indirmek için tıklayınız. (Java 7 ve üstü sürümle çalışır.)
  • e-Defter Görüntüleyici Kullanım Kılavuzuna ulaşmak için tıklayınız.


Mali MühürKılavuzlarÖzelge